ПОЧЕТНА Ф1 ПЛАСМАН

Ф1 ПЛАСМАН

ВОЗАЧИ

луис хамилтон

322
мерцедес амг петронас

валтери ботас

249
мерцедес амг петронас

шарл леклер

215
скудерија ферари

макс верстапен

212
ред бул рејсинг

себастијан фетел

194
скудерија ферари

пјер гасли

69
ред бул рејсинг

карлос саинз

66
мекларен ф1

александер албон

52
скудерија торо росо

ландо норис

35
мекларен ф1

Даниел рикардо

34
рено спорт ф1

нико хулкенберг

34
рено спорт ф1

даниил квјат

33
скудерија торо росо

серхио перез

33
рејсинг поинт

кими раиконен

31
алфа ромео рејсинг

кевин магнусен

20
хаас ф1

ленс строл

19
рејсинг поинт

роман гросжан

8
хаас ф1

антонио џиовинаци

4
алфа ромео рејсинг

роберт кубица

1
вилијамс

џорџ расел

0
вилијамс

ТИМОВИ

мерцедес

571
брекли, англија

скудерија ферари

409
маранело, италија

ред бул рејсинг

311
милтон кинс, англија

мекларен ф1

101
вокинг, англија

рено спорт ф1

68
енстоун, англија

торо росо

55
фаенца, италија

рејсинг поинт

52
силверстон, англија

алфа ромео

35
хинвил, швајцарија

хаас ф1

28
канаполис, с.каролина, сад

вилијамс

1
гроув, англија

ПОРАКИ, СОРАБОТКА ...

Доколку сте заинтересирани за рекламирање на вашата компанија и производ на КРУГ.МК, или доколку сте Маркетинг Агенција која е заинтересирана за можна соработка и сакате да дознаете повеќе околу ценовникот за банерите кои ги нудиме, контактирајте не преку online формуларот.